Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Dobrzeń – Oferty sprzedaży i najmu domów na Dolnym Śląsku

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 390 000 zł197,40 m² 7 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 999 m²

Do sprzedania piękny dom z 2009 roku usytuowany w miejscowości Dobrzeń - wolnostojący, niezwykle funkcjonalny, z bardzo ładnym ogrodem na działce 1999 m2, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Podhalańska

Kamieniec Wrocławski(Dobrzeń + 20 km)

1 760 000 zł295 m² 5 966,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Marzysz o domu z duszą, w którym czuć historię, ale i potencjał na nowe wspomnienia? Mam przyjemność zaprezentować duży 6-pokojowy dom jednorodzinny wolnostojący. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Siedlec

Siedlec(Dobrzeń + 13 km)

1 700 000 zł230 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym Siedlcu Trzebnickim zaledwie około 10 km od ul. Kamieńskiego we Wrocławiu (stara droga na Trzebnicę). Istnieje możliwość przyjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Sokołowice

Sokołowice(Dobrzeń + 12 km)

699 000 zł79,82 m² 8 757,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 79.82 m2, z 3 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 360 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Czernica

Czernica(Dobrzeń + 22 km)

630 000 zł81,63 m² 7 717,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:301 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! super lokalizacja! wszystkie media! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budynek o pow użytkowej 81,63 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica(Dobrzeń + 8 km)

2 200 000 zł225 m² 9 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację oleśnica / piękny Polecam wyjątkowy dom usytuowany w Oleśnicy. O nietypowej bryle wybudowany z pustaka ceramicznego w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Oleśniczka

Oleśniczka(Dobrzeń + 11 km)

1 399 000 zł156 m² 8 967,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Opiekun oferty: sebastian Matczak Licencja pfrn 31726 tel.   Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 156 m2 Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 2330.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wrocław

Oporów,Wrocław(Dobrzeń + 23 km)

1 950 000 zł223 m² 8 744,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Komfortowy dom z ogrodem w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji: wrocław - Oporów Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na wrocławskim Oporowie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dobroszów Oleśnicki

Dobroszów Oleśnicki(Dobrzeń + 5 km)

1 280 000 zł210 m² 6 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta dla osób ceniących komfort I wygodę. Przestronny, wygodny, pięknie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej miejscowości z dobrym dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Karłowice,Wrocław(Dobrzeń + 23 km)

1 649 000 zł146 m² 11 294,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Oferuję na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 146 m , usytuowany na działce o powierzchni 483 m w cenionej i lubianej lokalizacji Wrocławia - osiedle Karłowice. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nieciszów

Nieciszów(Dobrzeń + 8 km)

1 350 000 zł119,20 m² 11 325,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Elegancki dom z dopracowanym ogrodem i fotowoltaiką | Nieciszów pod Wrocławiem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Elegancki, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzeń

Dobrzeń,dolnośląskie

1 076 248 zł136 m² 7 913,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o przestronnej powierzchni! Położony w malowniczej wsi Dobrzyń, otoczony lasami i jeziorami, stanowi idealne miejsce dla osób ceniących harmonię.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij